Český mlynář zvítězil ve Volbě spotřebitelů

Český mlynář zabodoval ve Volbě spotřebitelů, ve své kategorii porazil konkurenci.

 

Do soutěže byly jednotlivé produkty nominovány odbornou porotou a Mlynářově mouce se podařilo zvítězit ve své kategorii na základě průzkumu, kterého se zúčastnily čtyři tisíce respondentů.

Tento program od roku 2000 monitoruje, podporuje a oceňuje zajímavé výrobky na českém trhu. Stalo se něco překvapivého – v letošním ročníku soutěže jsme porazili vysoce kvalitní konkurenci a ve své kategorii se naše mouka stala nejlepší novinkou pro rok 2018!

Slavnostní ceremonie vyhlášení výsledků proběhla 28. května 2018 v pražském paláci Lucerna. Cenu za celý tým převzal jednatel společnosti Ing. Libor Homoláč. Spotřebitelé ocenili jedinečný design naší prémiové Mlynářovy mouky, která se prodává ve čtyřech edicích, cukrářské, pekařské, kuchařské a gurmánské. Pod krásným obalem se skrývá kvalitní mouka, kterou si pochvalují nejen běžní zákazníci, ale i profesionální kuchaři.
Ceny si velmi vážíme a dodává nám energii do další práce zlepšovat naše výrobky. Pevně věříme, že ani v budoucnu své zákazníky nezklameme.